Give.sk

Online katalóg: Oblečenie a módne doplnky

Doba dodania

Doba dodania tovaru je v rozmedzí od 3 do 10 pracovných dní (+ víkend) v závislosti od aktuálnej dostupnosti (sklad alebo doobjednávka). Presná doba dodania je určená pri každej položke. O priebehu objednávky podávame aktuálne informácie.

Doprava

Balík zasielame Slovenskou poštou na Vami zadanú dodaciu adresu. Sledovať pohyb balíkov môžete vďaka podaciemu číslu (ktoré zasielame na vyžiadanie) a ktoré zadáte na stránke Slovenskej pošty http://tandt.posta.sk/ .  Položky zasielame štandardne 2. triedou, kde je doba dodania do 2. až 3. pracovných dní v prípade urgencie je možné balík zaslať 1. triedou kde je doba dodania do 1. až 2. pracovných dní. Za neskoršie dodanie v dôsledku pošty nezodpovedáme. O odoslaní balíka Vás informujeme v deň zaslania.

Obalový materiál

Všetky položky sú zaslané v obálkach príslušných rozmerov, vystlané bublinkovou fóliou aby sme riziko poškodenia znížili na minimum.

Platba

Platba prebieha prostredníctvom Slovenskej pošty a to formou dobierky. U nás za produkty neplatíte dopredu, ale až keď Vám bude balík doručený.

Reklamácia

V prípade, že Vám príde tovar poškodený, buď v dôsledku prepravy alebo sa na ňom vyskytne mechanická závada zapríčinená chybou výroby, je povinnosťou kupujúceho nás o tom upovedomiť do 3 pracovných dní od prevzatia balíka. V takom prípade balík  zašlete na našu adresu a my Vám obratom pošleme hotovosť (na účet) za produkt, poštovné a balné sú na náklady kupujúceho. Záruka sa na položky nevzťahuje v prípade neodborného zaobchádzania, nedbalosti, náhodného poškodenia nezavineného mechanickou výrobnou chybou, alebo prípade neodborného zásahu.

Reklamácia tovaru prebieha nasledovne:

V prípade ak Vám tovar príde a nie ste sním spokojný môžete nám ho (v neporušenom stave) vrátiť do 14 pracovných dní bez udania dôvodu. Po skontrolovaní tovaru Vám obratom vrátime sumu za tovar na Váš účet, poštovne a balné je na náklady kupujúceho.

Rýchla objednávka cez SMS alebo priame zatelefonovanie

Tovar si môžete jednoducho objednať aj cez SMS správu. Do sms správy napíšte povinné údaje:

  • Meno a priezvisko kupujúceho
  • Adresu doručenia tovaru (ulica, mesto a PSČ)
  • Názvov produktu o ktorý máte záujem a počet kusov
  • Tieto údaje zašlite na číslo 0949 220 419

Alebo nám jednoducho zatelefonujte na naše číslo 0949 220 419

Facebook